ההתמודדות עם האבנית שבמים

3 נזקי האבנית העיקריים

1. הנזק הראשון מצוי באבנית המצטברת על דפנות דוד המים, ובהדרגה מפחיתה מהאפקטיביות של המגהץ. אבנית זו יוצרת שכבות של סלע על הדפנות ומעבה אותן, מה שמאט  ומפחית את חימום המים. בהמשך, האבן מאכלת את החומר ויוצרת סדק, ומכאן קצרה הדרך לנזילה ולקצר חשמלי.

2. הנזק השני הוא בגוף החימום הסופח אליו אבנית. זו מפחיתה את האפקטיביות של גוף החימום, מאכלת את החומר, יוצרת סדק וגורמת לשבר בגוף החימום.

3. הנזק השלישי הוא ביחידת הגיהוץ. כל המגהצים למעט מיקליני פועלים בברירת מחדל של אדים לחים. שימו לב כי בשעת הגיהוץ פורץ מן המגהץ סילון לבן – אלו הם אדי קיטור בעלי אחוזי לחות גבוהים.  חלקיקי המים סוחפים איתם אבנית וגורמים לסתימת פתחי הקיטור במגהץ.

מגהץ מיקליני פותח באמצעות טכנולוגיה חכמה המשלבת שלושה פתרונות חכמים

1. דוד המים – הדוד של מגהץ מיקליני עשוי נחושת או אלומיניום בלבד, שני חומרים הדוחים את האבנית :
נחושת – האבנית אינה נצמדת כלל. אלומיניום – בצורתו הטבעית עלול לספוח אבנית בסבירות נמוכה, ולכן מחוסה ומצופה בחומרים נוספים כדי למנוע זאת לחלוטין.

2. גוף החימום – במגהץ מיקליני שגוף החימום הוא חיצוני לדוד ואינו בא כלל במגע עם המים.

3. יחידת הגיהוץ – מגהץ מיקליני עובד בטכנולוגיית Technology Steam Dry (קיטור יבש, וליתר דיוק: למעלה מ-90 אחוז יבש). כך האוויר החם, הפורץ מיחידת הגיהוץ בלחץ גבוה, אינו סוחף עמו אבנית ליחידת הגיהוץ וכתוצאה מכך הסיכוי לסתימת פתחי יציאת הקיטור מופחת משמעותית.

רכשתם מיקליני? יש לכם מגהץ לכל החיים.

על האבנית המצטברת בדוד המגהץ